logo
. . .

Hududiy Kengashlar

 

Daniyarov Abatbay Saparbayevich

Qoraqalpog'iston Respublikasi Kengashi raisi

  +99895 605 07 71

  qoraqalpogiston@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Yusupov Nodirbek Komilovich

Andijon viloyati Kengashi raisi

  (0374) 223 49 64

  andijon@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Komilov Zarif Zokirovich

Buxoro viloyati Kengashi raisi

  (365) 224 71 33

  buxoro@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Xudayshukurov Dilmurod Xolmurodovich

Jizzax viloyati Kengashi raisi

  (372) 226-46-64

  jizzax@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Sattarov Shomurod Zokirovich

Qashqadaryo viloyati Kengashi raisi

  (375) 225 51 37

  qashqadaryo@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Xodjayev Jamshid Baxtiyorovich

Navoiy viloyati Kengashi raisi

  +99871 241 02 72

  navoiy@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Rahimov Ilyos Muydinovich

Namangan viloyati Kengashi raisi

  (369) 227-28-80

  namangan@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Aslanov Abdullo Ubaydullayevich

Samarqand viloyati Kengashi raisi

  (366) 233-47-29

  samarqand@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Zayniddinov Shavkat Zayniddin o'g'li

Sirdaryo viloyati Kengashi raisi

  (367) 225-47-30

  sirdaryo@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Umarov Oxunjon Esanboyevich

Surxondaryo viloyati Kengashi raisi

  (367) 225-47-30

  surxondaryo@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 
 

Karimov Daniyar Dilmurodevich

Toshkent viloyati Kengashi raisi

  (+99871) 150-65-86

  toshkent_viloyati@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 

Akbarov Ahadjon Ibrohimovich

Farg'ona viloyati Kengashi raisi

  (373) 244-26-53

  fargona@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 

Masharipov Mansurbek Mahmudivich

Xorazm viloyati Kengashi raisi

  (362) 223-08-30

  xorazm@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 

Elbek Shukurov

Toshkent shahri Kengashi raisi

  (95) 144-12-00

  toshkent_shahar@yi.uz

Mehnat faoliyati
Funksiya va vazifalari
 
 



E'lon