Yoshlar muammolarini o‘rganish va istiqbolli kadrlarni tayyorlash institutining 4 oylik qayta tayyorlash kurslariga tanlov natijalarini e’lon qilamiz!

O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Markaziy Kengashi Ijroiya qo‘mitasining 2017-yil 29-sentabrdagi 01-04/71-sonli “O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruvi akademiyasi qoshidagi Yoshlar muammolarini o‘rganish va istiqbolli kadrlarni tayyorlash institutiga qabul natijalari to‘g‘risida”gi qarori asosida tanlov yakunlari e’lon qilinadi.
O‘tkazilgan test sinovlari hamda suhbat natijalariga ko‘ra, 100 va undan yuqori ball to‘plagan hamda O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Markaziy Kengashi Ijroiya qo‘mitasi tomonidan tavsiya etilgan 4 oylik qayta tayyorlash kurslariga o‘qishga qabul qilingan tinglovchilar
RO‘YXATI
1.Mallabayev Botir Raximjanovich
2.Mirzayev Abdugaffar Mirzaraxmatovich
3.Otaboyev Farrux Akbar o‘g‘li
4.Mamadaliyev Baxtiyor Yo‘ldosh o‘g‘li
5.Utayev Sanjar Gulomiddinovich
6.Valijonov Daler Dilshodovich
7.Toshqobilov Bobur Xolbo‘tayevich
8.Sattorov Sherzod Ergashovich
9.Xodjamberdiyev Rustamjon Gapirjonovich
10.Yaxyayeva Navruza Xolbutayevna
11.Norov Azizbek Yarashevich
12.Mamataliyev Jasurbek Shukur o‘g‘li
13.Abdurayimov Ergash Arifdjanovich
14.Djalilov Bexzod Sherzadovich
15.Shamuratov Bexzod Ramat o‘g‘li
16.Bo‘riyev Elyor Baxodirovich
17.Aliyev Akram Shodmonkulovich
18.Mo‘minov Otabek Ulug‘bekovich
19.Otaxonov Nodirbek Maxamatkodirovich
20.Sharipov Qudratbek Yo‘ldoshevich
21.Yandashov Xurshid Shaxriddinovich
22.Shoyimov Bexzod Xalim o‘g‘li
23.Xasanov Asqarjon Qiyom o‘g‘li
24.Aliyev Murodjon Tursun o‘g‘li
25.Umarov Sanjar Abduxolikovich
26.Nazarov Sherzod O‘lmas o‘g‘li
27.Jumayev Nozim Adxamovich
28.Djumaniyazov Aydos Masxetbayevich
29.Madraximov Bilimjon Jo‘raboyevich
30.Maxmudov Ubaydullo Vali o‘g‘li
31.Djurayev Shoxruxbek Obidjonovich
32.Maxkamov Sherzod Ubaydullo o‘g‘li
33.Raximov Avazjon Ergashjon o‘g‘li
34.Xamidova Gulshod Mavlonovna
35.Usmanov Bekzod Rustamjon o‘g‘li
36.Muxammadiyev Dilshod Aslitdinovich
37.Kamolova Nargiza Olimjon qizi
38.Nurbekova Gulnaz Azatovna
39.Urazova O‘giloy Ashuraliyevna
40.Raxmanov Raxmon Radjabovich
41.Isomiddinov Saloxiddin Qurbonovich
42.Kamolov Azizbek Azamjon o‘g‘li
43.Shukurov Xamid Jumayevich
44.Choriyev Ulug‘bek Normeyliyevich
45.Daribayev Azamat Alpamisovich
46.Shukurov Tuychi Abdusamatovich
47.Saidov Bexzod Tulkunovich
48.Rasulov Doniyor Mamazokir o‘g‘li
49.Darmanova Xulkaroy Kozimjonovna
50.Tursunov Eldor Valijonovich
51.Yaxshibayev Ulug‘bek Shavkat o‘g‘li
52.Yakubov Izzatbek Baxtiyorovich
53.To‘xtayev Bobirmirzo Avazovich
54.Ermakov Obid Abdullayevich
55.Rasulov Saidaziz Saidakilovich
56. Nomozboyev Shuxrat Xudoyberdiyevich
Barcha tinglovchilarni samimiy muborakbod etamiz!